Konaklama

ÇADIR VE KARAVAN KONAKLAMA ALANI

Ziyaretçiler ister kendi çadırlarıyla isterlerse alandan kiralayabilecekleri bir çadırla konaklayabilecek ,

Eskişehir Festival bölgesinde ağaçlar altına kurulmuş bir çadır ve karavan alanı oluşturulacaktır bu alanda zaruri ihtiyaçlarda karşılanabilecektir

Çadır alanları gün boyunca ve akşam ziyaretçilerin konforu için yaz sineması ,armut oturma alanları, hamaklar ve kitap, gazete ,dergi Play Station ,tavla  standlarıyla desteklenecektir.

  1. Kamp alanına giriş yaparken kimliğiniz ile kayıt yaptırıp, festival bilekliğinizi gösterip kamp alanına giriş yapabilirsiniz.

  2. Kamp süresince alanda tüm katılımcılarımızın huzurlu ve keyifli vakit geçirebilmesi için gürültü yapılmaması rica olunur.
  3. Kamp alanında alkol ve uyuşturucu tüketimi kesinlikle yasaktır.
  4. Kamp alanına giriş yaparken görevlilerin sunduğu alana çadırınızı kurmanız, kamp düzeninin korunabilmesi için zorunludur. Herhangi bir değişim söz konusu olmayacaktır. Belirlenen alanların dışında bir yere çadır kurulması, güvenlik zafiyeti yaratabileceği için izin verilmeyecektir.
  1. Kamp alanına giriş 7 Temmuz Cuma günü saat:18.00 – 21.00 arasında,

8 Temmuz Cumartesi günü ise saat 10.00 – 12.00 ve 17.00- 20.00 arasında yapılacaktır. Bu saatler dışında giriş yapılamayacaktır.

  1. Kamp alanında eşyalarınız ve değerli eşyalarınızın güvenliği tamamen kendinize aittir, kaybolan eşyalarınızla ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Alanda eşya emaneti kabul edilmeyecektir.
  1. Kamp için gerekli tüm malzemelerin eksiksiz olarak getirilmesi rica olunur. (çadır, mat, uyku tulumu, yastık v.b.)
  1. Kamp alanında görevli arkadaşlarımızın yapacağı uyarılara riayet edilmesi önemle rica olunur.
  1. Kronik rahatsızlığı bulunan katılımcıların ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.
  1. 12 yaşından küçük çocuklar kamp alanına kabul edilmeyecektir.